Pomoc drogowa w Warszawie ul. Brzeska Zatrudniamy rzeczoznawców posiadających certyfikaty branżowe.

Pomoc drogowa w Warszawie na Praga-Północ przy ulicy Brzeska

Posiadamy lawetę i prowadzimy pomoc drogowa Warszawa Brzeska również wiele kontaktów do firm, które zajmują się ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szybkie i bezgotówkowe rozliczenie, które może się świetnie sprawdzić. Nasza główna siedziba mieści się w Warszawie, ale obsługujemy również klientów w całej Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Szybka pomoc drogowa Warszawa Praga reaguje na sytuacje awaryjne i świadczymy nasze usługi przez cały dzień, przez cały rok. Zapewniamy, że pojazdy znajdują się w terenie. Holowanie nigdy nie jest alternatywą. Sytuacje awaryjne takie jak brak paliwa, wymiana kół i inne problemy możemy załatwić bezpośrednio na miejscu awarii. Zapewniamy naszych klientów, że otrzymają profesjonalną i szybką obsługę. Znajomość topografii Warszawy pozwala nam na szybkie dotarcie na miejsce każdej awarii drogowej. Nasze usługi oferujemy nie tylko klientom na własną rękę, ale również firmom ubezpieczeniowym.  Wszystkie dzielnice Warszawy objęte są zasięgiem naszego serwisu holowania za pomocą naszej lawety.    

Pomoc drogowa ul. Brzeska

Na terenie całej Warszawy dostępnych jest wiele lawet a nasza laweta przy ul. Brzeska będzie pierwszą.

Zapewniamy pomoc z najbliższej lokalizacji. Będziemy u Państwa w ciągu kilku minut. W naszej flocie znajdują się różne laweta Brzeska w Warszawie zdolne do transportu pojazdów o masie do 3,5 tony oraz jedna laweta zdolna do transportu autobusów. Naszym głównym obszarem działania jest stolica i okolice.  Twoja okolica ma holowanie samochodów Laweta jest w stanie przybyć na miejsce awarii w ciągu 20 minut. Możesz również oczekiwać od nas raportu z holowania. Procedura holowania pojazdów wykonywana jest zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa. Dodatkowo zapewniamy ubezpieczenie, które pokryje wszelkie nieprzewidziane awarie, które wystąpią podczas holowania pojazdu.    

Nie wahaj się do nas zadzwonić! Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.    

  • Holowanie przy ulicy Brzeska i ratownictwo pojazdów po kolizji, wypadku, awarii
  • Holowanie do garaży, pod wskazany adres lub na nasz parking strzeżony
  • Wyciąganie samochodów z rowów, zasypanych lub zablokowanych w śniegu, błoto
  • Holowanie samochodów z garaży podziemnych, wielopoziomowych Holowanie pojazdów z uszkodzonym lub zablokowanym podwoziem Transport samochodów niezarejestrowanych przy użyciu lawety, niedopuszczonych do ruchu Transport samochodów uszkodzonych
  • Samochody, które uruchamiają się z wyczerpanym akumulatorem
  • Otwieranie samochodu w nagłych wypadkach
  • Wymiana kół na drodze Uzupełnianie zbiornika paliwa, które zostało nieprawidłowo zatankowane.
  • Wymiana pasków klinowych, żarówek, bezpieczników i płynów.
Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry