Czyszczenie filtrów DPF Warszawa

Czyszczenie DPF - już od 60 minut

Klient musi dostarczyć lub wysłać swoje filtry DPF/FAP/SCR wraz z wypełnionym zleceniem kurierskim lub przyjechać swoim samochodem. Usuwanie wykonujemy na miejscu. Przyjmujemy tylko filtry/konwersje katalityczne z samochodów ciężarowych, rolniczych i przemysłowych, które zostały zdemontowane przez klienta lub kuriera.

Następnie serwis samochodowy Warszawa SOS dokonuje oględzin filtra za pomocą kamerki endoskopowej, aby stwierdzić czy nie doszło do uszkodzenia rdzenia/monolitu. Na przyrządzie OTOMATIC mierzymy następnie poziom zanieczyszczenia filtra. Podczas badania przepływu powietrza, przetwornik mierzy ciśnienie DPF/FAP.

Czyszczenie DPF Warszawa

Czyszczenie filtrów DPF z gwarancją

Czyszczenie filtrów DPF/FAP/SCR/CAT/Euro5-6
DPF czyszczenie

Regeneracja DPF odbywa się w myjkie

Po użyciu myjki - filtr działa jak nowy
REGENERACJA DPF

99% Skutecznych czyszczeń

Na wykonaną naprawę DPF udzielimy gwarancję 12 mieś.

Kto w Warszawie najczęściej korzysta z odnowienia filtra DPF?

Każdy właściciel samochodu, który odczuwa objawy spowodowane zatkanym filtrem PPF, powinien rozważyć usługi regeneracji DPF. Oto kilka klasycznych objawów:

Zapalona kontrolka filtra DPF,
Wydajność Twojego pojazdu zostanie zmniejszona
Czarny dym z wydechu
Zwiększone zużycie paliwa
nierównomierna praca silnika,
niemożność uruchomienia silnika.
Nie czekaj, jeśli Twój samochód wykazuje któryś z wyżej wymienionych objawów. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę w celu oczyszczenia filtra DPF. Wyślemy naszego kuriera i zlecimy usunięcie filtra Twojemu mechanikowi z Warszawy. W razie potrzeby po analizie zapewnimy profesjonalne wsparcie w zakresie regeneracji DPF.

dpf warszawa

Dlaczego warto wybrać nasz serwis czyszczenia DPF

Czyścimy każdy rodzaj filtrów:

DPF/
FAP/
SCR/
CAT/

“Krótkie terminy realizacji”
“Bezpieczna procedura czyszczenia”
” Udokumentowane przywrócenie wydajności filtra”
” Przeszkolony personel”
“Najlepsza technologia na rynku”

Jakie są korzyści z czyszczenia filtrów DPF

Mieszkańcy Warszawy mogą ufać, że czyszczenie DPF zostanie wykonane w najwyższym standardzie, gdy się na nie zdecydują. Wyniki regeneracji są na poziomie 98%. Oznacza to, że elementy, które zostały poddane temu procesowi są niemal nowe. Na każde czyszczenie udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

Oferujemy dowody na skuteczność rozwiązania. Obejmuje to również dokumentację.

Czyszczenie, regeneracja katalizatorów i filtrów DPF/FAP – pojazdy osobowe
Koszty transportu w obie strony od 400 zł netto (od 19,90 zł ).
Podana cena obejmuje:
– Przy użyciu kamery endoskopowej sprawdzenie stanu i czystości filtra.
-Oczyszczenie wodą filtra DPF/FAP
– Suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
Na czyszczenie DPF udzielamy Gwarancji

Ciężarówki. Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów.
d 699 zł + wszystkie koszty transportu
Podana cena obejmuje:
– Sprawdzenie stanu filtra.
-wodną Regenerację DPF
– Osuszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
Udzielamy gwarancji na czyszczenie DPF

Czyszczenie DPF Warszawa

Czyszczenie ultradźwiękowe jest jednym ze sposobów na oczyszczenie wkładu filtracyjnego. Może być ono jednak dość niebezpieczne i skuteczne. Dzieje się tak, ponieważ węglik krzemu wkładu filtracyjnego jest łatwo kruszony przez czyszczenie ultradźwiękowe.
Hydrodynamiczny system mycia DPF jest bezpieczniejszy i lepszy. Pierwszym etapem regeneracji jest demontaż. Może on być trudny, ponieważ filtry są umieszczone tuż za silnikiem. Następnie specjalista sprawdza stan, a dokładniej wkład za pomocą endoskopu. Etap trzeci to kąpiel w gorącej, przefiltrowanej wodzie z dodatkiem środka nawilżającego.

Na koniec DPF zostaje zamontowany w specjalistycznej maszynie, która za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem wydmuchuje popiół z kanałów. Płukanie trwa do momentu, aż zmierzone wartości zrównają się z fabrycznie nowym egzemplarzem. Procedura ta trwa zazwyczaj od 30-60 minut. Na koniec filtr musi zostać wysuszony i pomalowany.

W jaki sposób można uzyskać nowy filtr DPF?

Specjaliści uważają, że ta metoda przywraca wspomnianą część do stanu fabrycznego. Wyjątkiem jest jedynie sytuacja, gdy filtr został w jakikolwiek sposób uszkodzony, np. stopiony w środku. Pozwala to na wymianę na świeży.

Liczba warsztatów oferujących ekologiczne czyszczenie filtrów DPF jest dość duża. Wystarczy przejrzeć ich oferty w sieci. Warto zwrócić uwagę na opinie klientów przy wyborze fachowca. Filtry DPF często nie są czyszczone w profesjonalny sposób. Regeneracja w Warszawie kosztuje 400 zł – gdy dostarczymy Twój filtr osobiście. Dodatkowe opłaty będą dotyczyć demontażu, montażu i dostarczenia wskazanej części. Według mnie warto się na to zdecydować.

Czyszczenie filtrów DPF CENA

Czyszczenie dpf warszawa cena – Cena czyszczenia DPF zaczyna się od 400 zł 

Filtry DPF a katalizatory

Specjalizujemy się w regeneracji układów wydechowych samochodów ciężarowych i osobowych. Serwisujemy wszystkie rodzaje filtrów cząstek stałych i katalitycznych do silników Diesla. Używamy specjalistycznych maszyn do mocowania części, która została usunięta z pojazdu. Pod odpowiednim ciśnieniem gorąca woda zmieszana z enzymem “myje” filtr. Oczyszcza wszystkie osady z jego kanałów.
Nasza technologia sprawdza się – filtry zostają przywrócone do stanu pierwotnego. Sprawdzamy sprawność elementu zarówno przed, jak i po regeneracji.
Oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie demontażu katalizatora/filtra oraz jego adaptacji. Musimy przeprowadzić diagnostykę komputerową w celu wykluczenia innych przyczyn.

Udzielamy rocznej gwarancji na regenerację DPF

Przepełnienie filtra DPF/filtra katalitycznego może objawiać się jako:

Kontrolka filtra DPF na desce rozdzielczej
Zmniejszoną mocą silnika
Przechodzenie samochodu w tryb awaryjny
Wzrostem poziomu oleju (do oleju silnikowego dodawane jest paliwo)
Silnym zapachem spalin wewnątrz samochodu.
Zwiększone zużycie paliwa

Przewiń do góry