Pomoc drogowa ulica Borysa Sawinkowa Praga-Północ warszawa

Pomoc drogowa w Warszawie dzielnica Praga-Północ przy ulicy Borysa Sawinkowa

Chcemy, żeby nasi klienci w sytuacji awaryjnej nie czekali długo na dojazd lawety, dlatego nasza pomoc drogowa Warszawa Borysa Sawinkowa zawsze jest w pobliżu. Posiadamy również kontakty z firmami, które specjalizują się w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom rozliczenia bezgotówkowe, co jest bardzo wygodne. Nasza siedziba mieści się przede wszystkim w Warszawie, ale z naszych usług mogą korzystać również klienci z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie szybko zareagować na każdą awarię, a nasze usługi są dostępne przez wszystkie godziny dnia, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy, że pojazdy są włączane w terenie, a holowanie jest stosowane tylko w sytuacjach awaryjnych. Problemy z paliwem, wymiana kół i inne kwestie są rozwiązywane bezpośrednio w miejscu awarii. Zapewniamy, że nasi klienci otrzymają profesjonalną i szybką obsługę a nasza pomoc drogowa Warszawa Praga jest w stanie obsługiwać każdą dzielnicę miasta. Doskonale znamy topografię Warszawy, możemy szybko dotrzeć na miejsce każdego zdarzenia drogowego. Oferujemy nasze usługi na specjalne życzenie klientów, a także dla firm ubezpieczeniowych.  Każdy rejon Warszawy jest objęty naszym serwisem.

Pomoc drogowa ul. Borysa Sawinkowa

Posiadamy lawety rozmieszczone na terenie całej Warszawy również przy ul. Borysa Sawinkowa

Oferujemy pomoc z najbliższej lokalizacji. Dojeżdża laweta Borysa Sawinkowa do Państwa w krótkim czasie. W naszej flocie znajduje się wiele lawet do przewozu pojazdów o masie do 3,5 tony oraz laweta do przewozu autobusów. Nasze działania koncentrujemy na terenie stolicy i jej okolic.  Holowanie samochodów w Warszawie pod Twoim domem Laweta ma możliwość dotarcia na miejsce awarii w czasie krótszym niż 20 minut. Klienci mogą liczyć na protokół z holowania, a procedura holowania pojazdów odbywa się zgodnie z normami bezpieczeństwa. Oferujemy również ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych awarii, które mogą wystąpić w trakcie holowania Twojego pojazdu.    

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia z holowaniem przy ulicy Borysa Sawinkowa.    

  • Holowanie pojazdu po kolizji, wypadku, awarii 
  • Holowanie od ulicy Borysa Sawinkowa pod adres, do garażu, na adres lub na nasz własny parking strzeżony
  • Wyciąganie samochodów z rowów, które zostały zablokowane przez błoto lub śnieg.  
  • Holowanie samochodów z garaży podziemnych/wielopoziomowych Holowanie pojazdów, które mają uszkodzone podwozie lub są całkowicie zablokowane
  • Transport niezarejestrowanych pojazdów w lawecie/niedopuszczonych do ruchu Samochody, które są transportowane w stanie uszkodzonym Uruchamianie samochodów w przypadku braku reakcji akumulatora
  • Awaryjne otwieranie drzwi samochodów
  • Wymiana kół
  • Uzupełnianie paliwa, które zostało nieprawidłowo zatankowane lub dostarczanie nowego paliwa Paski klinowe, żarówki i bezpieczniki są w stanie być wymienione.
Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry