Szybka pomoc drogowa przy ulicy Boruty w Warszawie, oraz ekspresowy dojazd

Pomoc drogowa w Warszawie na Praga przy ulicy Boruty

Posiadamy wiele kontaktów do firm, które zajmują się ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Fachowa pomoc drogowa Warszawa Boruty jest w stanie zapewnić naszym klientom wygodne, bezgotówkowe rozliczenie, które świetnie się sprawdzi. Nasza siedziba mieści się przede wszystkim w Warszawie, ale z naszych usług mogą korzystać klienci zlokalizowani na terenie całej Polski oraz całej Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie szybko reagować na wszelkie nagłe przypadki. Nasze usługi są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dbamy o to, aby uruchamiać pojazdy w terenie, a holowanie jest zawsze traktowane jako ostateczność, dlatego jest pomoc drogowa Praga-Północ Warszawa z dojazdem od 15 min. Sytuacje awaryjne takie jak brak paliwa, wymiana koła i inne problemy mogą być rozwiązane dokładnie w miejscu awarii. Klienci otrzymują fachową pomoc. Doskonale znamy topografię Warszawy, jesteśmy w stanie szybko dotrzeć na miejsce każdego zdarzenia drogowego. Nasze usługi świadczymy na specjalne życzenie klientów. Obsługujemy również firmy ubezpieczeniowe.

Pomoc drogowa ul. Boruty

Nasza laweta jest dostępna w każdej dzielnicy Warszawy, również przy ulicy Boruty

Oferujemy pomoc z najbliższej lokalizacji. Dojedziemy na miejsce w krótkim czasie. W naszej flocie znajdują się liczne lawety, które służą do transportu pojazdów o wadze do 3,5 tony oraz laweta do transportu autobusów. Nasza laweta Boruty działa na terenie stolicy i okolicznych województw a głównie przy dzielnicy Praga-Północ.  Twoja okolica ma holowanie samochodów W zaledwie 20 minut w zaledwie dwadzieścia minut, laweta dojedzie na miejsce awarii w zaledwie dwadzieścia minut. Klienci mogą być pewni, że otrzymają aktualne informacje oraz świadomość, że procedura holowania pojazdu jest zgodna z zasadami bezpieczeństwa. Zapewniamy również ubezpieczenie na wypadek awarii, które mogą wystąpić w trakcie holowania Państwa pojazdu.    

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz! Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przy ulicy Boruty w Warszawie:    

  • Holowanie pojazdów po kolizji, wypadku, awarii 
  • Holowanie od ulicy Boruty do garaży pod wskazany adres, lub na własny parking strzeżony
  • Wyciąganie samochodów z rowów, które są zatkane lub zasypane śniegiem, 
  • Holowanie samochodów z garaży podziemnych, wielopoziomowych 
  • Holowanie pojazdów, które uległy uszkodzeniu lub zablokowaniu
  • Transport samochodów niezarejestrowanych przy użyciu lawety lub nieposiadających uprawnień do kierowania
  • Transport samochodów uszkodzonych
  • Samochody, które odpalają się z wyczerpanym akumulatorem Samochody są otwierane w nagłych wypadkach Drogowa wymiana opon
  • Uzupełnienie niewłaściwego paliwa lub dostarczenie nowego paliwa Możliwość wymiany pasków klinowych, żarówek i bezpieczników
Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry