Pomoc drogowa w Warszawie przy ulicy Batalionu AK “Pięść” -Jesteśmy grupą z ekspertów branżowych.

Pomoc drogowa w Warszawie na Woli przy ulicy Batalionu AK “Pięść”

Posiadamy również liczne kontakty z firmami, które zajmują się ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Jako pomoc drogowa Warszawa Batalionu AK “Pięść” jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom niezwykle wygodną opcję rozliczenia, która nie wymaga gotówki, co sprawdzi się znakomicie. Nasza pomoc drogowa Wola ma swoją siedzibę przede wszystkim w Warszawie, jednak nasze usługi dostępne są dla klientów z całej Polski, a także Unii Europejskiej. Jesteśmy gotowi do pomocy w każdej nagłej sytuacji. Nasz serwis jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze dbamy o to, aby pojazdy były w terenie. Holowanie nie jest alternatywą. Sytuacje awaryjne takie jak brak paliwa czy wymiana kół między innymi mogą być rozwiązane bezpośrednio w miejscu awarii. Obiecujemy, że otrzymają Państwo profesjonalną pomoc. Znajomość geografii Warszawy daje nam możliwość szybkiego dotarcia na miejsce każdego zdarzenia drogowego. Nasze usługi oferujemy nie tylko klientom na ich własny użytek, ale również firmom ubezpieczeniowym. 

Pomoc drogowa ul. Batalionu AK “Pięść”

Nasze usługi i nasza laweta Batalionu AK “Pięść” obejmuje wszystkie dzielnice Warszawy

Posiadamy lawety na terenie całej Warszawy. Zawsze wysyłamy pomoc i nasza laweta Batalionu AK “Pięść” ruszy z miejsca, które znajduje się najbliżej Twojego domu. Dotrzemy do Ciebie w krótkim czasie. W naszej flocie znajdują się różnego rodzaju lawety, które mogą przewozić pojazdy do 3,5 tony oraz laweta do przewozu autobusów. Działamy na terenie stolicy oraz w pobliskich miejscowościach.  Holowanie samochodów w Warszawie oferowane jest w Twojej okolicy W ciągu zaledwie dwudziestu minut laweta może dojechać na miejsce awarii. Możesz od nas oczekiwać również wyceny procesu holowania. Procedura stosowana do holowania pojazdów jest wykonywana zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa. Ponadto oferujemy ubezpieczenie, które chroni Cię w przypadku niespodziewanej awarii podczas holowania pojazdu.    

Zadzwoń do nas teraz, nie spóźnij się, aby zamówić holowanie Batalionu AK “Pięść”! 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu a nasza holowanie Batalionu AK “Pięść” zawsze jest w twojej okolice.

  • Holowanie pojazdów po kolizji/wypadku/awarii Holowanie do garażu, pod wskazany adres lub na nasz własny parking strzeżony
  • Usuwanie pojazdów z zasp śnieżnych lub rowów
  • Holowanie samochodów z garaży podziemnych/wielopoziomowych Holowanie samochodów z uszkodzonym lub zablokowanym podwoziem
  • Transport pojazdów niezarejestrowanych przy użyciu lawety/niedopuszczonych do ruchu
  • Transport pojazdów zakupionych w stanie uszkodzonym Uruchamianie samochodów, w których padł akumulator – Awaryjne otwieranie drzwi samochodowych Wymiana na drodze Wymiana paliwa, które zostało nieprawidłowo zatankowane.  Naprawa pasków klinowych, bezpieczników, żarówek i płynów.
Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry