Pomoc drogowa Batalionu AK “Parasol” Zatrudniamy fachowców z certyfikatami branżowymi.

Pomoc drogowa w Warszawie na Woli przy ulicy Batalionu AK “Parasol”

Posiadamy również kontakty z firmami specjalizującymi się w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom rozliczenie bezgotówkowe, które jest bardzo wygodne. Naszym głównym obszarem działania jest pomoc drogowa Warszawa Batalionu AK “Parasol” w dzielnicy Wola, ale z naszych usług mogą korzystać również klienci na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie szybko zareagować w razie jakiejkolwiek awarii i zapewniamy pomoc 24/7 Działamy również w weekendy, święta i dni wolne od pracy. Zapewniamy, że uruchamiamy pojazdy w terenie, a samo holowanie jest zawsze traktowane jako ostateczność. Sytuacje awaryjne takie jak brak paliwa czy wymiana koła, a także inne problemy możemy załatwić na miejscu awarii. Obiecujemy, że otrzymają Państwo profesjonalną pomoc drogowa Warszawa Wola i wsparcie. Dzięki znajomości topografii Warszawy możemy szybko dotrzeć na miejsce każdego zdarzenia drogowego. Oferujemy nasze usługi na specjalne życzenie klientów, a także na zlecenie firm ubezpieczeniowych. 

Pomoc drogowa ul. Batalionu AK “Parasol”

Nasze usługi obejmują każdą dzielnicę Warszawy Posiadamy lawety zlokalizowane na terenie Batalionu AK “Parasol” w Warszawie.

Zawsze wyślemy pomoc i nasza laweta Batalionu AK “Parasol” dojedzie z najbliższej okolicy. Dzięki temu możesz liczyć na to, że w krótkim czasie dotrzemy na miejsce awarii. W naszej flocie znajdują się różne lawety, które mogą przewozić pojazdy o wadze do 3,5 tony oraz jedna laweta, która może przewozić autobusy. Znajdujemy się na terenie stolicy i jej najbliższych okolic.  Holowanie samochodów w Warszawie jest oferowane w Państwa regionie.  Laweta przyjedzie na miejsce awarii w ciągu 20 minut. Klienci mogą być pewni, że otrzymają protokół oraz że procedura holowania pojazdu jest zgodna z zasadami bezpieczeństwa. Zapewniamy również ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych awarii, które mogą wystąpić podczas holowania Twojego pojazdu.    

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, bo holowanie Batalionu AK “Parasol” jest dostępne 24/7! 

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji a Holowanie Batalionu AK “Parasol” za pomocą PomocDrogowaSOS zawsze jest w kontakcie.

  • Holowanie pojazdów po kolizji/wypadku/awarii Holowanie do garaży lub pod wskazany adres, lub na nasz parking strzeżony
  • Usuwanie samochodów z rowów, zasypanych lub zablokowanych w śniegu, błocie
  • Holowanie samochodów z garaży podziemnych/wielopoziomowych Holowanie pojazdów, które mają uszkodzone podwozie lub są całkowicie zablokowane
  • Transport niezarejestrowanych pojazdów lawetą/niedopuszczonych do ruchu
  • Transport pojazdów zakupionych w uszkodzonym stanie Uruchomienie samochodów, które mają rozładowane akumulatory
  • Wydostanie Twojego samochodu otwartego w nagłych wypadkach Wymiana kół na drodze Wymiana paliwa, które nie jest prawidłowo zatankowane.
  • Wymiana pasków klinowych, żarówek, bezpieczników, płynów.
Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry