Pomoc drogowa 24/7 dostępna dla Warszawy w obrębie Mokotowa i okolic Bananowa

Pomoc drogowa w Warszawie na Mokotowie przy ulicy Bananowa

Jeśli przejeżdżasz przez Warszawę i auto potrzebuje dowozu do warsztatu, a Twoja okolica znajduje się na Mokotowie PomocDrogowaSOS to najlepsza pomoc drogowa Bananowa na Mokotowie dostępna dla Ciebie. Po otrzymaniu telefonu we wskazane miejsce w ciągu 30 minut! Oferujemy pomoc drogową w Warszawie dla samochodów z pasażerami w następujących obszarach:

  • holowanie
  • Dostarczenie pojazdu zastępczego bez OC
  • Wyciąganie samochodu z rowu
  • awaryjne uruchamianie samochodu
  • dowóz paliwa

Dodatkowo do naszej dyspozycji są również kierowcy motocykli, którym możemy zapewnić transport i przewóz ich pojazdu. Nasza pomoc drogowa w Warszawie na Mokotowie obejmuje również samochody ciężarowe. Jeśli na niektórych drogach Mokotowa zdarzy się coś, z czym poradzi sobie tylko wykwalifikowany mechanik, dodatkowo zapewniamy możliwość zabrania samochodu do mechanika, który pracuje na terenie miasta. W Warszawie znajduje się wielu mechaników pracujących 24/7 i warto skorzystać z ich usług. Aby zminimalizować niedogodności i zmiany planów spowodowane nagłymi awariami, pomożemy Ci szybko i bezpiecznie przywrócić samochód na drogę. Lepiej być przygotowanym, a nie tylko sprawdzać, czy w pobliżu znajduje się mechanik. Pomoc w nagłych wypadkach drogowych przysługuje 2 osobom. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami. Jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji zapisz sobie nasz numer.

Pomoc drogowa ul. Bananowa

Czym wyróżnia się nasza pomoc drogowa i laweta w Warszawie na Mokotowie przy ulicy Bananowej?

Oprócz szybkości działania, kompleksowości naszych usług i całodobowej dostępności, atutami naszej firmy są również:

  • Drogi, ale atrakcyjny
  • nowoczesny sprzęt,
  • profesjonalne doradztwo.

Stawiamy na przejrzystość informacji, dlatego też na stronie internetowej prezentowany jest cennik naszych usług. Ze względu na zróżnicowany poziom trudności i inne czynniki, koszty konkretnych aktywności należy uzgodnić z kierowcą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. W razie jakichkolwiek pytań, albo jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi laweta Bananowa to wtedy można się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a następnie wpisać treść wiadomości. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe!

Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry