Pomoc na drodze przy ul. Baltazara — Jesteśmy grupą ekspertów z branży holowniczej.

Pomoc drogowa w Warszawie na Woli przy ulicy Baltazara

Mamy również lawetę i pomoc drogowa Warszawa Baltazara i wiele kontaktów z firmami, które zajmują się ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Możemy zaproponować naszym klientom wygodne, bezgotówkowe rozliczenie, które będzie świetnie dopasowane. Choć nasza pomoc drogowa Wola mieści się w Warszawie, to z naszych usług mogą korzystać klienci w całej Polsce, a także na terenie Unii Europejskiej. Jesteśmy gotowi do pomocy w każdej sytuacji awaryjnej, a nasze usługi są dostępne przez wszystkie godziny dnia, 7 dni w tygodniu. Dbamy o to, aby pojazdy były uruchamiane na miejscu zdarzenia, a holowanie wykorzystywane było tylko w sytuacjach awaryjnych. Problemy z paliwem, wymianą kół i innymi sprawami załatwiane są na miejscu awarii. Nasi klienci otrzymują fachową pomoc. Dzięki doświadczeniu w topografii Warszawy jesteśmy w stanie szybko dotrzeć na miejsce każdego wypadku drogowego. Nasze usługi świadczymy na osobiste życzenie klienta, ale pracujemy również na zlecenie firm ubezpieczeniowych.  Każdy rejon Warszawy jest objęty naszym serwisem pomocy na drodze.

Pomoc drogowa ul. Baltazara

Na terenie całej Warszawy dostępnych jest wiele lawet a na ulicy Baltazara będziemy perwszy.

Udzielamy pomocy z najbliższej lokalizacji. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na to, że laweta Baltazara w bardzo krótkim czasie dotrzemy na miejsce problemu. Nasza flota składa się z wielu lawet do transportu pojazdów do 3,5 tony, a także lawety, która przewozi autobusy. Działamy na terenie stolicy i w jej bliskich okolicach.  Holowanie samochodów w Warszawie w pobliżu Twojego domu W ciągu zaledwie 20 minut laweta może dotrzeć na miejsce awarii. Klienci mogą spodziewać się raportu z holowania. Procedura związana z holowaniem pojazdu wykonywana jest zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zapewniamy również ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych problemów, które mogą pojawić się podczas holowania pojazdu.    

Skontaktuj się z nami już dziś, nie odkładaj na później!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas nasza laweta i holowanie Baltazara dostępne 24h na dobę.

  • Holowanie pojazdów po kolizji/wypadku/awarii Holowanie pod adres, garaż, adres, lub własny parking strzeżony Samochody usuwamy z rowów, które zostały zamknięte przez śnieg lub błoto.
  • Holowanie samochodów z garaży podziemnych, wielopoziomowych
  • Holowanie samochodów z uszkodzonym lub zablokowanym podwoziem
  • Transport samochodów, które nie są zarejestrowane na lawecie, zabronione do jazdy Transport samochodów w stanie uszkodzonym Uruchomienie samochodów, które mają niereagujący akumulator
  • Awaryjne otwieranie pojazdów — Wymiana na drodze
  • Uzupełnianie nieprawidłowo zatankowanego paliwa lub dostarczanie nowego paliwa Możliwość wymiany pasków klinowych, żarówek i bezpieczników 
Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry