Ekspresowa pomoc kierowcom na drodze Bagażowa

Pomoc drogowa w Warszawie na Mokotowie przy ulicy Bagażowa

Tylko u nas pomoc drogowa Warszawa Bagażowa jest dostępna 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Odbieramy Państwa telefony nawet w święta i niedziele. Zawsze jesteśmy do dyspozycji w zakresie pomocy drogowej. Uszkodzony pojazd przetransportujemy na Mokotowie przy ulicy Bagażowej. Warszawa, Ząbki, Babice, Zielonka, Łomianki, Mokotów, Ursynów, Praga czy Pruszków Dojedziemy w każde miejsce, które nam wskażesz. Przewieziemy osoby, które zostały poszkodowane w wypadku lub których samochód uległ uszkodzeniu. Zapewniamy indywidualną obsługę naszych klientów. Rozumiemy, że jest to dla nas wyjątkowa okoliczność.

Pomoc drogowa Warszawa zapewnia:

  • Pomoc w uzyskaniu informacji
  • Holowanie
  • Dostarczenie paliwa
  • Przewóz osób

Tylko u nas znajdziesz profesjonalną obsługę i rzetelną pomoc! Świadczymy usługi takie jak: holowanie zablokowanych samochodów pomoc drogowa, holowanie samochodów w granicach całego województwa – mazowieckiego. Bez problemu dojedziemy w każde miejsce na terenie Warszawy i okolic a nasza pomoc drogowa Warszawa Mokotów odholuje twoje auto, gdy Twój pojazd będzie miał kłopoty i będziesz potrzebował pomocy takiej jak auto pomoc.

Pomoc drogowa ul. Bagażowa

Ekspresowy dojazd lawety i pomoc drogowa na Mokotowie Bagażowa

Profesjonalna pomoc drogowa to nasza mocna strona. Zapewniamy transport samochodów osobowych, a także holowanie pojazdów zablokowanych oraz holowanie busów czy samochodów dostawczych. Zapewniamy również bezpłatny wynajem samochodów zastępczych na czas naprawy blacharskiej lub lakierniczej oraz naprawy powypadkowe pojazdów po kolizji z OC sprawcy. Swoją siedzibę mamy na terenie Warszawy. W razie potrzeby mamy również możliwość podróżowania po całej Europie, dlatego nasza laweta Bagażowa dostępna 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Nasza usługa jest dostępna dla osób, które potrzebują tego typu usług. Pomoc drogowa oferowana jest zarówno osobom prywatnym, firmom jak i innym organizacjom.

Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry