Pomoc drogowa i holowanie w Warszawie Aroniowa

Pomoc drogowa w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Aroniowa

Samochody wykorzystywane do celów służbowych lub osobistych bywają niezastąpione. Choć mogłoby się to wydawać łatwe, prawda jest taka, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie jest w rzeczywistości wyzwaniem. Ponieważ awarie mogą zdarzyć się w każdej chwili, a holowanie Warszawa to branża, która stale się rozwija. My nigdy nie porzucimy Twojego pojazdu na drodze. Dowiedz się więcej o naszych usługach.

Pomoc drogowa ul. Aroniowa

Odzyskiwanie pojazdów i holowanie w Warszawie i regionach przyległych Aroniowa

Nie musimy być ograniczeni granicami stolicy. Usługi holowania świadczymy w następujących rejonach: Warszawa Wołomin, Zielonka Kobyłka i Marki. Oferujemy całodobowe usługi holowania i odzyskiwania pojazdów na terenie całej Warszawy i okolic. Jesteśmy w stanie przyjechać szybko nawet w weekendy i dni powszednie. Jesteśmy w stanie holować lub przyjąć na lawetę ciągnik siodłowy quad, a także samochody osobowe i sprzęt rolniczy. Mamy również możliwość transportu towarów ciężkich, takich jak wielkogabarytowe, a także oferujemy wynajem lawet jak i autoholowanie. Aby umówić się na indywidualną, niestandardową współpracę, która spełni Państwa wymagania zapraszamy do kontaktu z nami poprzez kontakt mailowy.

Jakie kroki należy podjąć, aby pomóc w holowaniu pojazdu?

Jeśli poszukujesz sprawnej i niezawodnej lawety, która odholuje Twój pojazd do warsztatu zapraszamy do nas. Jesteśmy w stanie pomóc każdemu kierowcy. Po krótkiej rozmowie z kierowcą, zapoznajemy się z informacjami dotyczącymi podróży (dokładna lokalizacja, stan pojazdu i koszty holowania, a także godzina przyjazdu kierowcy) i dokonujemy natychmiastowej wyceny. Kierowca zostanie przewieziony pod wskazany adres. Następnie w profesjonalny sposób przenosimy pojazd na lawetę. Przy użyciu wysokiej klasy pasów holowniczych lub rolek, umieszczamy pojazd na lawecie. Pojazd ma zostać odholowany pod wskazany wcześniej adres. Aby spełnić lub przekroczyć oczekiwania naszych klientów i zapewnić im bezpieczeństwo, zapewniamy najwyższą jakość usług, jaką jesteśmy w stanie zapewnić. Nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i posiadają wieloletnie doświadczenie. Jeżeli Państwa pojazd brał udział w wypadku, kolizji lub jest uszkodzony służymy pomocą.

Koszty holowania Aroniowa

Koszty holowania różnią się w zależności od wielu aspektów. Nasi eksperci w krótkiej rozmowie omówią z Państwem te aspekty. Przed rozpoczęciem usługi potencjalny klient jest informowany o cenie. W pierwszej kolejności przy wycenie bierzemy pod uwagę wagę samochodu. Aby określić wagę samochodu, wymagamy od klienta podania szczegółów dotyczących jego pojazdu. Odrębnym aspektem jest odległość, jaką musi pokonać samochód, aby przejechać z punktu A do punktu B. Kolejnym elementem, który może wpłynąć na koszt jest cena pojazdu (ryczałt transportowy). Dotyczy to w szczególności pojazdów, które mają uszkodzone podwozia lub takich, które trzeba wyciągnąć z rowu.

Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry