Jakie kroki należy podjąć podczas holowania pojazdu?

Pomoc drogowa w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Arkony

Jeżeli potrzebują Państwo lawety, która jest wyposażona w nowoczesną technologię oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy świetnie poradzą sobie z odholowaniem Państwa pojazdu serdecznie zachęcamy do współpracy z nami! Każdy kierowca ma prawo do naszej pomocy. Po krótkiej rozmowie z nami, ustalamy specyfikę wyjazdu kierowcy (dokładny adres, stan pojazdu, a także koszt holowania i godzinę przyjazdu kierowcy). Następnie wysyłamy kierowcę pod wskazany adres. Na miejscu dokonujemy fachowego załadunku lawety, a następnie zapewniamy zabezpieczenie pojazdu za pomocą profesjonalnych pasów i rolek holowniczych. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość usług, wychodząc naprzeciw ich potrzebom i dbając o ich bezpieczeństwo. Nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje. Jesteśmy w stanie pomóc w przypadku, gdy Państwa pojazd znalazł się w rowie, uczestniczył w kolizji lub wypadku, a także w przypadku niesprawnego układu napędowego.

Pomoc drogowa ul. Arkony

Koszty holowania Arkony

Koszty holowania zależą od wielu czynników, o których nasi specjaliści rozmawiają z klientem podczas krótkiej rozmowy. Przed wykonaniem usługi potencjalny klient jest informowany o jej koszcie. Przy ustalaniu ceny samochodu, w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę jego wagę. Dlatego też prosimy klientów o podanie modelu pojazdu, który pomoże nam oszacować jego wagę. Drugim aspektem jest odległość, jaką pojazd będzie musiał pokonać z punktu A do punktu B. Ostatnim bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na koszt jest konieczność zakupu innego sprzętu (rolki transportowe) do samochodów z uszkodzonym podwoziem lub konieczność wyciągnięcia pojazdu z obszaru rowu.

Profesjonalna i uczciwa pomoc drogowa w Warszawie Arkony

Nasza firma działa na rynku od 2002 roku. Świadczymy całodobową pomoc drogową i holowanie pojazdów na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Możemy zapewnić holowanie i transport samochodów dostawczych, osobowych oraz sprzętu budowlanego, np. wózków widłowych. Naszym głównym obszarem działania jest Warszawa i najbliższe okolice, ze względu na naszą lokalizację. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, jesteśmy doświadczonym warsztatem naprawczym, a także dysponujemy pojazdem zastępczym, dlatego mogą Państwo liczyć na najlepszą obsługę w zakresie naprawy i holowania pojazdu. Możemy zaoferować konkurencyjne ceny, jak również możliwość podstawienia pojazdu zastępczego na czas naprawy. Wykonujemy również bardziej skomplikowane naprawy powypadkowe, takie jak diagnostyka komputerowa, mechanika i przeglądy. Gorąco zachęcam Państwa do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy zadowolenie z wykonanej usługi. Jeśli potrzebują Państwo lawety i holowania swojego pojazdu nie wahajcie się skontaktować z nami o każdej porze dnia i nocy. Transport samochodów dostawczych i osobowych w kraju i za granicą, Warszawa i okolice 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Szybkość usługi – obiecujemy natychmiastowy przyjazd do klienta

Zapewniamy konkurencyjne ceny za usługi . Wysyłamy faktury VAT

Transport z wykorzystaniem przyczepy samochodu ciężarowego

Transport różnych ładunków przy użyciu lawety (firma posiada 3 lawety).

Pomoc w prowadzeniu pojazdu

Pomoc drogowa (drobne naprawy).

Możliwość awaryjnego otwierania drzwi pojazdów

Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry