Uczciwa i profesjonalna pomoc drogowa dostępna w Warszawie Antonia Vivaldiego

Pomoc drogowa w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Antonia Vivaldiego

Świadczymy całodobową pomoc drogową oraz holowanie pojazdów na terenie Polski, jak również całej Unii Europejskiej. Możemy zapewnić holowanie i transport samochodów dostawczych, busów, pojazdów osobowych oraz maszyn budowlanych takich jak wózki widłowe. Ze względu na geograficzne umiejscowienie naszej działalności, głównym obszarem działania jest Warszawa i jej najbliższe okolice. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, jesteśmy uznanym warsztatem naprawczym i posiadamy samochód zastępczy, dzięki czemu mogą Państwo uzyskać najlepszą usługę w zakresie naprawy i holowania swojego pojazdu.

Pomoc drogowa ul. Antonia Vivaldiego

Zapewniamy konkurencyjne ceny i samochód zastępczy na każdą naprawę.

Możemy również wykonać skomplikowane naprawy powypadkowe, np. diagnostykę komputerową, mechanikę i przeglądy. Zachęcam Państwa do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy Państwu satysfakcję z każdej wykonanej usługi. Jeśli potrzebujesz holowania lub lawety do swojego pojazdu, nie zwlekaj i zadzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy.

Transport samochodów dostawczych jak i osobowych w kraju jak i za granicą, Warszawa i okolice – serwis 24 godziny na dobę / siedem dni w tygodniu

szybkość wykonania usługi – gwarantujemy, że dojedziemy do klienta na czas

przystępne ceny za nasze usługi oferujemy faktury VAT

Transport przyczepą samochodową

Transport różnych ładunków za pomocą lawet (firma posiada 3 lawety)

Pomoc w prowadzeniu pojazdu

Auto pomoc dla użytkowników dróg (drobne naprawy)

Możliwość awaryjnego otwierania pojazdów

Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry