Jak wygląda proces holowania pojazdu?

Pomoc drogowa w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Annopol

Zapraszamy do współpracy z nami osoby, które poszukują profesjonalnej lawety, takiej, która wyposażona w nowoczesną technologię może odholować Państwa pojazd.

Każdy kierowca jest uprawniony do skorzystania z naszej pomocy. Podczas krótkiej rozmowy z klientem, ustalamy szczegóły (dokładny adres, stan pojazdu, który będzie holowany, termin w jakim przyjedziemy na miejsce oraz koszt holowania) Następnie wysyłamy naszego kierowcę pod wskazany adres. Na miejscu dokonujemy fachowego załadunku lawety i przy użyciu profesjonalnych pasów i rolek holowniczych zabezpieczamy pojazd, a następnie odholowujemy auto pod wskazany wcześniej adres. Naszym klientom oferujemy wysoką jakość usług, aby przewyższyć ich oczekiwania i zagwarantować bezpieczeństwo. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie i jest doskonale wyszkolony. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w sytuacjach, gdy auto znalazło się w rowie, brało udział w kolizji lub wypadku, a także z niesprawnym układem napędowym.

Pomoc drogowa ul. Annopol

Koszty holowania Annopol

Koszt holowania opiera się na wielu zmiennych, które nasi technicy omawiają z klientem podczas nieformalnej rozmowy. Po zakończeniu usługi potencjalny klient jest informowany o cenie. Pierwszym czynnikiem, który bierzemy pod uwagę przy określaniu kosztów jest waga samochodu. Pytamy naszych klientów o model samochodu, co pomaga nam oszacować jego wagę. Drugim czynnikiem, który bierzemy pod uwagę jest odległość, jaką samochód będzie musiał pokonać pomiędzy punktem A i B. Ostatnim, ale nie ostatnim czynnikiem, który może wpłynąć na cenę, jest koszt sprzętu (rolki transportowej). Dotyczy to pojazdów z uszkodzonym podwoziem lub pojazdów, które trzeba wyciągnąć z rowu.

Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry