Rzetelna i godna zaufania pomoc drogowa dostępna w Warszawie Aluzyjna – wjazd

Pomoc drogowa w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Aluzyjna – wjazd

Od wielu lat firma PomocDrogowaSOS świadczy całodobową pomoc drogową na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Zajmujemy się holowaniem i transportem samochodów dostawczych, osobowych oraz maszyn budowlanych, w tym wózków widłowych. Ze względu na miejsce prowadzenia działalności, naszym głównym obszarem działania jest Warszawa i jej najbliższe okolice. Jesteśmy wyposażeni w najnowsze technologie, posiadamy doświadczony warsztat naprawczy, a także samochód zastępczy, dzięki czemu mogą Państwo otrzymać kompleksową usługę w zakresie naprawy i holowania.

Pomoc drogowa ul. Aluzyjna – wjazd

Zapewniamy konkurencyjne ceny, a także samochód zastępczy na każdą naprawę.

Wykonujemy również kompleksowe naprawy powypadkowe, diagnostykę komputerową, mechanikę, przeglądy, montujemy i naprawiamy klimatyzację. Gorąco zachęcam do skorzystania z naszych usług. Obiecujemy Państwu satysfakcję z wykonanej przez nas usługi.

Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia, aby pomóc Państwu w holowaniu i odholowaniu pojazdu. Transport samochodów dostawczych jak i osobowych na terenie kraju jak i za granicą, Warszawa i okolice 24 godzinny serwis 7 dni w tygodniu

Szybkość wykonania usługi – obiecujemy natychmiastowy przyjazd do klienta

Oferujemy konkurencyjne ceny na nasze usługi. Wysyłamy faktury VAT

Transport na przyczepie samochodowej

Transport różnych ładunków na lawetach (firma posiada 3 lawety)

Pomoc w prowadzeniu samochodu

Auto pomoc podczas jazdy (drobne naprawy)

Możliwość awaryjnego otwierania drzwi pojazdów

Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry