Pomoc Drogowa Achillesa

Pomoc drogowa w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Achillesa

Do Mobilnego Warsztatu może przyjechać Elektryk Samochodowy lub Mechanik Samochodowy zgodnie z objawami wymienionymi przez Klienta w rozmowie telefonicznej. Przed wizytą u Klienta technik na podstawie swojego doświadczenia i w oparciu o stwierdzone objawy określi elementy, które mogą wymagać wymiany lub naprawy. Dzięki temu, po przyjeździe na miejsce, możliwe jest przeprowadzenie dokładnej diagnostyki i pełnej naprawy pojazdu “od ręki”.

Pomoc drogowa ul. Achillesa

Korzyści z mobilnego warsztatu samochodowego

Kamil Sieradzki – właściciel firmy PomocDrogowaSOS Mobilny Warsztat Samochodowy i Pomoc Drogowa Warszawa zapytany o zalety Mobilnych Warsztatów powiedział:

Zaletą Mobilnego Warsztatu Samochodowego jest możliwość naprawy pojazdu od ręki, bez konieczności odwożenia go do Stacjonarnej Stacji Obsługi. Mechanik czy elektryk przyjeżdża do klienta w tym momencie w odwrotnym kierunku i na odwrót. Dzięki wykorzystaniu Mobilnego Warsztatu, nasi Klienci mogą obserwować pracę mechanika/elektryka lub wykorzystać ten czas na wykonywanie innych czynności w domu. Jako firma PomocDrogowaSOS świadczymy nie tylko usługi Mobilnego Warsztatu Samochodowego, ale również Pomocy Drogowej. Dysponujemy również stacjonarnym warsztatem samochodowym. Tak szeroki wachlarz usług pozwala nam na dostosowanie naszych usług do wymagań każdego klienta.

Mobilne Warsztaty Samochodowe zastąpią Pomoc Drogową czy Stacjonarne Warsztaty Samochodowe

Niektóre naprawy przekraczają nasze możliwości. Przykładem może być wymiana silnika lub skrzyni biegów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić pomoc na stacji. Serwisy mobilne nie są w stanie całkowicie zastąpić stacjonarnych, dlatego nie wierzę, że będą w stanie. Niemniej jednak naprawy takie jak wymiana alternatora i rozrusznika czy usunięcie uszkodzonego alarmu mogą być bez problemu wykonane przez serwisy mobilne – powiedział Kamil Sieradzki z PomocDrogowaSOS.

Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry