Mobilny Serwis Samochodowy Pomoc Drogowa 6 Sierpnia

Pomoc drogowa w Warszawie na Ursynowie przy ulicy 6 Sierpnia

Dawniej kierowcy mogli dzwonić po pomoc drogową, aby w razie niespodziewanej awarii ich samochód trafił do warsztatu. Dziś w Warszawie jest coraz więcej tzw. mobilnych serwisów samochodowych. Czy mobilny serwis samochodowy to tak jak pomoc drogowa, alternatywa dla stacjonarnych warsztatów samochodowych.

Pomoc drogowa ul. 6 Sierpnia

Pomoc w naprawach drogowych i pomoc dla pojazdów na drodze 6 Sierpnia

Pomoc drogowa najczęściej kojarzy się z holowaniem samochodów, dlatego wiele osób używa tych słów zamiennie mając na myśli transport pojazdu lawetą. Jednak pomoc drogowa jest pojęciem szerszym i obejmuje również inne usługi, takie jak awaryjne uruchamianie samochodów, wymianę kół lub żarówek, wymianę akumulatora czy sprawdzenie poboru prądu. Pomoc drogowa może zawierać komputer diagnostyczny, który przeprowadza diagnostykę na miejscu zdarzenia, jednak nie jest to usługa naprawcza. Mobilny serwis samochodowy to coś więcej niż pomoc drogowa. To także diagnostyka i naprawy zarówno mechaniczne jak i elektryczne w miejscu zamieszkania klienta.

Jak działa mobilny warsztat samochodowy?

Mobilny Warsztat Samochodowy działa w taki sam sposób jak Pomoc Drogowa, czyli przyjeżdża do klienta. Jeśli Twój pojazd ulegnie awarii, wystarczy, że zadzwonisz i poinformujesz o objawach awarii, a także wskażesz miejsce, w którym samochód powinien się znajdować. Pomoc Drogowa wyśle na miejsce lawetę. Zidentyfikuje ona problem, ale nie będzie w stanie go rozwiązać. Laweta zabierze jedynie pojazd do warsztatu. Możesz skontaktować się z Mobilnym Warsztatem Samochodowym, aby otrzymać specjalistyczny pojazd, który jest wyposażony w wymagane narzędzia. Zidentyfikują oni problem i naprawią go “na miejscu”.

Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry