Pomoc drogowa Aleje Jerozolimskie Ochota, Wola

Pomoc drogowa w Warszawie na Ochocie i Woli przy Alei Jerozolimskiej

Wszędzie przekraczamy oczekiwania naszych klientów i koncentrujemy się na oferowaniu usług zawsze na najwyższym poziomie a zatem nasza pomoc drogowa Aleje Jerozolimskie działa na terenie Ochoty 24/7. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnej infrastrukturze, oferujemy pomoc drogową, holowanie 24h, które zapewnia szybką reakcję pomoc drogowa Ochota na wezwanie oraz w bardzo konkurencyjnych i przystępnych cenach na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszej usługi pomocy drogowej na Ochocie lub skorzystać z usługi holowania samochodu, zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy ofertę.

Pomoс Drogowa Aleje Jerozolimskie
Aleje Jerozolimskie
Aleje Jerozolimskie Warszawa Ochota

Laweta Aleje Jerozolimskie

Usługi Holowania: 

  • Lawety przyjeżdżają na Aleje Jerozolimskie w ciągu 15 minut. Protokół holowania jest wysyłany do klienta. Przestrzegane są wytyczne dotyczące bezpieczeństwa. Wszystkie usługi holownicze są objęte ubezpieczeniem
Nasza oferta obejmuje:
Pomoc Drogowa w Warszawie i Okolicy dzielnicy Ochota nasza laweta Aleje Jerozolimskie jest w stanie ewakuować awaryjne auto i zrobić drobne naprawy, dowóz paliwa, wymiana koła awaryjne otwieranie drzwi rozruchowych samochodów, a także inne usługi oferowane na miejscu.
  • awaryjne odpalanie samochodów poprzez kable, odpalanie samochodów z kabli i urządzeń specjalnych typu booster. Rozruch pojazdów i samochodów ciężarowych z instalacji 12/24V
  • dostępność 24/7 do pomocy przy trasach długodystansowych
  • Pogotowie 24h – usługi naprawcze dla Twojego samochodu, które są kompleksowe w przypadku wystąpienia problemów
 
Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry