Pomoc drogowa w Warszawie ul. Golędzinowska, mamy zatrudnionych wysoko wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie.

Pomoc drogowa w Warszawie na Pragdze przy ulicy Golędzinowska

Prowadzimy usługi holownicze i pomoc drogowa Warszawa Golędzinowska w dzielnicy Praga Północ. Posiadamy również kontakty z firmami, które specjalizują się w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szybkie, bezgotówkowe rozliczenie, które będzie świetnie dopasowane do ich potrzeb. Choć mieścimy się w Warszawie, z naszych usług może skorzystać każdy na terenie Polski i całej Unii Europejskiej, dlatego nasza pomoc drogowa Warszawa Praga dostępna 24/7. Jesteśmy w stanie szybko zareagować w razie awarii, a nasze usługi świadczymy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a także w niedziele, święta i dni wolne od pracy. Zapewniamy, że pojazdy są włączone w terenie, a holowanie jest wykorzystywane tylko w sytuacjach awaryjnych. Sytuacje takie jak brak paliwa lub wymiana kół, a także inne problemy mogą być rozwiązywane bezpośrednio w miejscu awarii. Zapewniamy, że nasi klienci otrzymają bardzo profesjonalne wsparcie. Dzięki znajomości topografii Warszawy jesteśmy w stanie szybko dotrzeć na miejsce każdej awarii. Nasze usługi świadczymy na specjalne życzenie klientów, a także na zlecenie firm ubezpieczeniowych.

Pomoc drogowa ul. Golędzinowska

Nasza laweta jest dostępna w każdej dzielnicy Warszawy, oraz przy ulicy Golędzinowska

Na terenie całej Warszawy znajduje się wiele lawet. My zawsze udzielamy pomocy z najbliższej lokalizacji. Możesz więc oczekiwać, że laweta Golędzinowska będziemy w stanie dotrzeć na miejsce każdego problemu w bardzo krótkim czasie. W naszej flocie znajdują się różne lawety mogące przewozić pojazdy o masie do 3,5 tony oraz jedna laweta mogąca przewozić autobusy. Działamy przede wszystkim na terenie stolicy i jej okolic.  Holowanie samochodu w Warszawie blisko Ciebie Laweta przyjedzie na miejsce awarii w ciągu zaledwie 20 minut. Nasi klienci mogą być również pewni, że otrzymają protokół z holowania, a procedura holowania samochodu jest wykonywana zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa. Ponadto oferujemy ubezpieczenie, które zabezpiecza Państwa na wypadek niespodziewanej awarii podczas samego holowania pojazdu.    

Skontaktuj się z nami już teraz, nie spóźnij się! NASZE HOLOWANIE Golędzinowska Jest do Państwa dyspozycĄ 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.    

  • Holowanie pojazdów po kolizji/wypadku/awarii Holowanie do warsztatu pod wskazany adres, lub na nasz parking strzeżony
  • Wyciąganie samochodów z rowów, wyciąganie ich z drogi, lub zasypywanie ich śniegiem, holowanie samochodów z garaży podziemnych/wielopoziomowych Holowanie pojazdów, które mają uszkodzone lub zablokowane podwozie
  • Transport niezarejestrowanych samochodów na lawecie, nieuprawnionych do jazdy Samochody, które są transportowane w stanie uszkodzonym Uruchom samochody, które mają rozładowany akumulator Samochody mogą być otwierane w nagłych wypadkach Wymiana na poboczu Uzupełnianie zbiornika z paliwem, które zostało nieprawidłowo zatankowane.  Możliwość wymiany pasków klinowych, żarówek i bezpieczników 
Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry