Pomoc drogowa ul. Bronisława Wieczorkiewicza z dojazdem od 20 minut

Pomoc drogowa w Warszawie dzielnica Praga-Północ przy ulicy Bronisława Wieczorkiewicza

Prowadzona przez nas profesjonalna pomoc drogowa Warszawa Bronisława Wieczorkiewicza ma bardzo dużo kontaktów z firmami, które zajmują się ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom bardzo wygodne rozliczenia bezgotówkowe, które będą bardzo skuteczne. Choć nasza siedziba znajduje się w Warszawie, to z naszych usług mogą korzystać klienci w całej Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy gotowi do pomocy w każdej sytuacji awaryjnej, a nasze usługi dostępne są przez cały dzień przez cały tydzień. Zapewniamy, że uruchamiamy pojazdy w terenie, a samo holowanie jest zawsze traktowane jako ostateczność. Sytuacje awaryjne takie jak brak paliwa czy wymiana kół, oraz inne problemy mogą być rozwiązane natychmiast w miejscu awarii. Nasi klienci otrzymają profesjonalną pomoc. Dzięki temu, że nasza pomoc drogowa Warszawa Praga doskonale znana przez nas topografią miasta, jesteśmy w stanie szybko dotrzeć na miejsce każdego zdarzenia drogowego. Świadczymy usługi nie tylko dla klientów na własną rękę, ale również dla firm ubezpieczeniowych.  Każdy rejon Warszawy jest objęty naszym serwisem aut holowniczych.

Pomoc drogowa ul. Bronisława Wieczorkiewicza

Posiadamy lawety przy ulicy Bronisława Wieczorkiewicza na terenie całej Warszawy.

Wysyłamy pomoc z najbliższej lokalizacji. Mogą więc Państwo liczyć na to, że laweta Bronisława Wieczorkiewicza będzie w stanie dotrzeć na miejsce każdego problemu w bardzo krótkim czasie. W swojej flocie posiadamy różne lawety do transportu pojazdów o wadze do 3,5 tony, a także lawetę do transportu autobusów. Swoje działania skupiamy na terenie stolicy oraz jej okolic.  Holowanie samochodów w Warszawie blisko Ciebie Laweta może przyjechać na miejsce awarii w ciągu 20 minut. Klienci mogą być pewni, że otrzymają aktualną informację i wiedzą, że proces holowania pojazdów odbywa się zgodnie z normami bezpieczeństwa. Oferowana przez nas pomoc drogowa Bronisława Wieczorkiewicza i mamy ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych problemów, które mogą wystąpić podczas holowania pojazdu.    

Nie zwlekaj, zadzwoń do nas! Nasz holowanie Bronisława Wieczorkiewicza Jest tu 24/7, aby Ci pomóc.    

  • Holowanie pojazdów po kolizji, wypadku, awarii Holowanie od ul. Bronisława Wieczorkiewicza do garaży lub pod wskazany adres, lub na nasz parking strzeżony — Wyciąganie samochodów z rowów spowodowanych śniegiem lub błotem.
  • Holowanie samochodów z garaży podziemnych/wielopoziomowych Holowanie pojazdów z uszkodzonym lub zablokowanym podwoziem
  • Transport pojazdów, które nie są zarejestrowane na lawecie / nie posiadają uprawnień do kierowania pojazdami — Transport samochodów, które zostały uszkodzone Rozruch samochodów, które mają rozładowane akumulatory
  • Wydostań swój samochód otwarty w nagłych wypadkach
  • Wymiana na drodze
  • Wymiana paliwa, które zostało nieprawidłowo zatankowane.  Naprawa pasków klinowych i bezpieczników, żarówek i płynów.      
Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry