Jakie kroki należy podjąć podczas holowania samochodu?

Pomoc drogowa w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Adama Ciołkosza

Zapraszamy do współpracy, jeśli poszukujesz profesjonalnej lawety wyposażonej w najnowsze technologie i zdolnej do odholowania Twojego pojazdu.

Każdy kierowca jest uprawniony do skorzystania z naszej pomocy. Po krótkiej rozmowie z nami, ustalamy specyfikę dojazdu kierowcy (dokładny adres, stan pojazdu, a także koszt holowania i czas, jaki zajmie dojazd). Następnie wysyłamy kierowcę pod wskazany adres. Na miejscu dokonujemy fachowego załadunku lawety, a następnie zapewniamy zabezpieczenie pojazdu przy użyciu profesjonalnych pasów i rolek holowniczych.

Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość usług, wychodząc naprzeciw ich potrzebom i gwarantując bezpieczeństwo. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Jesteśmy w stanie pomóc, gdy auto znalazło się w rowie, brało udział w wypadku lub było uczestnikiem kolizji.

Pomoc drogowa ul. Adama Ciołkosza

Koszty holowania Adama Ciołkosza

Koszt holowania opiera się na wielu aspektach, które nasi eksperci omawiają z klientem podczas nieformalnej rozmowy. Po zakończeniu usługi potencjalny klient jest informowany o cenie. Przy ustalaniu ceny samochodu, głównym czynnikiem, na który zwracamy uwagę jest waga. W tym celu pytamy klientów o model samochodu, aby określić jego wagę. Kolejną kwestią jest odległość, jaką musi pokonać pojazd, aby dostać się z punktu A do punktu B. Nie mniej istotnym elementem, który może wpłynąć na cenę jest koszt ewentualnego dodatkowego wyposażenia (rolki transportowe). Dotyczy to zwłaszcza samochodów, które mają uszkodzone podwozie lub które trzeba wyciągnąć z rowu.

Pomoc Drogowa 24h
Przewiń do góry